PARADĪZE '89. Spēlfilmas Latgales pirmizrāde

Rīdzinieces Paula un Laurēns vasaras brīvlaikā ierodas pie māsīcām Maijas un Lindas, kuras dzīvo idilliskā mazpilsētā. Pieaugušo nepieskatītā četru meiteņu komanda bauda brīvību, iztēlojoties, kā ir būt pieaugušām. Maija, idealizējot savu reti klātesošo mammu Ievu un iejūtoties mātes lomā, uzņemas meiteņu sadzīves vadīšanu. Paulai pēc telefona sarunas ar savu māti rodas sajūta, ka arī viņas vecāki šķiras, – viņa ir apjukusi. Spriedzi kāpina televīzijas ziņas par satraucošiem notikumiem, un meiteņu attiecības kļūst saspīlētas. Paulā aug kareivīgums, un viņa nolemj rīkoties, cerot, ja Latvija atgūs brīvību, jaunā situācija izvērsīsies par labu visiem – māsīcu māte Ieva atgriezīsies pie savām meitām, nejaušam paziņam, lietuvietim Jonasam nebūs jāslēpjas no iesaukuma Padomju armijā un viņa ar Laurēnu tiks mājās un saglābs brūkošo ģimeni. Televīzija sludina ārkārtas stāvokli valstī. Ar cerību Paula viena dodas uz “Baltijas ceļu”.
 
Scenārija autore un režisore - Madara Dišlere
Operators - Gints Bērziņš
Mākslinieks - Aivars Žukovskis
Montāžas režisore - Heike Parplies
Lomās: Magda Lote Auziņa (Paula), Marta Ģertrūde Auzāne (Maija), Līva Ločmele (Laurēns), Evelīna Ozola (Linda), Inga Apine, Gatis Gāga, Kaspars Gods, Ivars Krasts, Guna Zariņa
Producentes - Aija Bērziņa, Alise Ģelze
 
Pēc seansa tikšanās ar filmas režisori un galvenajām varonēm.
 
Filma nav ieteicama bērniem līdz 7 gadu vecumam.
 
GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas. 
 
 
23. Feb 201818:00, Friday
Ticket price
3.50 €
Duration1 h 30 min
LocationMazā zāle
Event organizerAustrumlatvijas koncertzāle, SIA
Log in or Register to purchase tickets online!
Filma nav ieteicama bērniem līdz 7 gadu vecumam.