PAMODINI SALAVECI. JAUNGADA FIKSI ŠOVS

Fiksiki atgriežas uz skatuves ar jauniem piedzīvojumiem, šoreiz Jaungada izrādē!

Tā kā Jaunais gads ir ģimenes svētki, Simka, Noliks un kompānija skatītājus satiks kopā ar saviem vecākiem. Šis ir jaunās izrādes galvenais pārsteigums – pirmo reizi uz skatuves Papus un Masja! Un viss pateicoties uzticīgiem Fiksi Šova pielūdzējem, kuri sen gaidīja šos varoņus.

Skatītājus sagaida iemīļotie Fiksiki ar oriģinālajām balsīm un izskatu - tieši kā ekrānā. Pirmo reizi jaunas dekorācijas ar milzīgu “pomogatoru” un svētku piedzīvojumi, kuros Fiksikiem neizdodas pamodināt Salaveci bez visu skatītāju draudzīgās palīdzības!

Ļaunie spēki iemidzināja Salaveci — viņš var nogulēt Jauno gadu un atstāt visus bērnus bez dāvanām! Uzmanīgā pieaugušo – Papusa, Masjas un profesora Čudakova -  vadībā jautrā, jaunā Fiksi-paaudze, Simka un Noliks, iesaistīsies cīņā ar ļaundariem. Kā uzvarēt Slinkumu, Bailes un Alkatību, glābt Jauno gadu un saņemt apsveikumu personīgi no Salaveča? To var izdarīt tikai tad, ja katrs mazulis zālē piedalīsies izrādes notikumos!

Kā parasti, ar fiksikiem nebūs garlaicīgi nevienam! Jautrība, ugunīgas dejas, pazīstamas un īpašas jaungada Fiksidziesmiņas. Nepārtrauktas interaktīvas darbības — jaunas muzikālas varoņu spēles ar zāli, kā arī sižeta harmoniska attīstība. Iemīļoti skatītāju rekvizīti – milzīgas piepūšamās dekorācijas! Un, protams, uz skatuves -  Salavecis.

Fiksiki ir atgriezušies, lai atkāl pārsteigtu! Simka, Noliks, Masja un Papus aicina skatītājus uz īpašu ģimenes programmu!
Nenoguli piedzīvojumus – pamodini Salaveci kopā ar Fiksikiem!

Pasākuma valoda - krievu.

Pasākums ieteicams no 2 gadu vecuma.

18. Dec 201718:00, pirmdiena
Biļetes cena
13.00 €
16.00 €
18.00 €
Paradzamais garums1 h
Nūtikšonys vītaLielā zāle
OrganizātuojsVK events agency, SIA
Dasaslēdz ci Pīsaregistrej, kab nūpierktu beletus GORS biļešu sistēmā!
Bērniem līdz 5 gadu vecumam (neieskaitot), kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļete nav jāiegādājas.