AIZŅEMOS LĪGAVAINI. Kino un mūzikas vakars

Turpinot iepriekšējo vasaru tradīciju, Latgales vēstniecība GORS piedāvā apmeklētājiem baudīt kino seansus zem atklātām debesīm uz koncertzāles jumta terases. Arī šovasar, lai kino skatīšanos padarītu īpašāku, piektdienās pirms kino seansiem būs iespēja baudīt mūziķu uzstāšanos.
 
25. augusta vakaru ar mūzikas skaņām piepildīs “Nostalgie classics” (Rēzekne) - Valdis Zemzars (taustiņinstrumenti, trompete), Igors Čistjakovs (ģitāra). Programmā gaidāmas džeza strandarti un improvizācijas, kā arī populārā mūzika.
 
Aizņemos līgavaini (Something Borrowed) (2011)
 
Reičela ir talantīga juriste prestižā Ņujorkas advokātu birojā, taču joprojām neprecējusies, kā to viņai vienmēr atgādina labākā draudzene Dārsija, kas pati tikko kā saderinājusies. Taču pēc savas 30. dzimšanas dienas ballītes Reičela negaidīti attopas vienā gultā ar savu skolas laika mīlestību Daksu. Nelaime tā, ka tieši viņš ir Dārsijas līgavainis...
 
Žanrs: romantiska komēdija
Režisors: Lūks Grīnfilds
Lomās: Keita Hadsone, Dženifera Gudvina, Kolins Eglsfilds, Stīvs Hovijs, Džons Krasinskis
Ražošanas valsts: ASV
Filmas valoda: angļu, ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Filmas ilgums: 1 h 53 min
 
Bērniem līdz 12 gadu vecumam filma nav ieteicama.
 
GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem ieejas biļetes cena ir 6,00 €. Biļetes nopērkamas Latgales vēstniecības GORS kasē, latgalesgors.lv vai pusstundu pirms vakara pasākuma. Apmeklētāju ievērībai – pērkot biļetes tieši pirms pasākuma, nevarēs norēķināties ar maksājumu kartēm. Ierobežotā vietu skaita dēļ aicinām biļetes iegādāties laicīgi.
 
Lai arī Latgales vēstniecība GORS parūpēsies par sildošajām lampām un plediem, tomēr aicinām kino un mūzikas vakaru apmeklētājus ģērbties pēc iespējas siltāk. Sliktu laikapstākļu gadījumā kino un mūzikas vakaru norises vieta var mainīties.
 

25. Aug 201720:30, piektdiena
Paredzamais ilgums2 h 30 min
Norises vietaJumta terase
Cena7.00 €
OrganizētājsAustrumlatvijas koncertzāle, SIA
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!
Bērniem līdz 12 gadu vecumam filma nav ieteicama.