ASTRO'N'OUT. URDA koncerttūre

Līdz ar jauno singlu “Satiksimies, tiksimies” grupa “Astro’n’out” izziņo arī 2017. gada Latvijas koncerttūri, kuras laikā 14. februārī koncertēs Latgales vēstniecības GORS Mazajā zālē. Jaunais singls ir viena no 12 drīzumā gaidāmā albuma “URDA” kompozīcijām.

Jaunā singla aizmetņi tapa grupas radošajā nometnē Kuldīgā, vairākas dienas dzīvojot kopā draugu mājās, pozitīvā sacensībā sadaloties komandās un radot pamata sajūtu pēc iespējas īsākā laikā. Tās skanējumu jau no pirmajiem akordiem kopā ar grupu radījis arī albuma mūzikas producents un dziesmas līdzautors DJ Rudd. “Satiksimies, tiksimies” ir arī kā aicinājums atkal satikties koncertos.

Grupas soliste Māra Upmane-Holšteine: “Radot “Satiksimies, tiksimies” ļoti vēlējāmies radīt gaišu sajūtu. Dziesmai cauri vijas visa albuma pamattēma – jautājumi, kas mūs urda un neiziet no prāta. Jautājumi par to, kur un kā mēs satiksimies.”

Jaunajā albumā būs 12 dziesmas, kuru priekšvēstneši ir iepriekšējos divos gados izdotie singli “Turies” un “Atskatos”, kas iekļuvuši līderpozīcijas vairākos topos un atskaņoti lielākajās Latvijas radio stacijās.

Albums „URDA” pie klausītājiem nonāks 2017. gada sākumā un, salīdzinot ar iepriekšējiem grupas albumiem, būs personiskāks un atklās iekšējās pārdomas par pasaules kārtību, savu vietu tajā, laiku un vērtībām.

14. Feb 19:00, otrdiena

Biļetes cena
11,00 €13,00 €15,00 €17,00 €

Pasākuma datums un laiks

Paredzamais ilgums1 h 30 min
Norises vietaMazā zāle
OrganizētājsAVANTIS PROMO, SIA

Bērniem līdz 7 gadu vecumam (neieskaitot), kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļete nav jāiegādājas.