BALANSS UZ BRĪVĪBAS ROBEŽAS. Dokumentālā filma

"Balanss uz brīvības robežas" (On The Edge of Freedom, 2017, Dānija, Krievija, Ukraina; rež. Jens Lengerke, Anita Mathal Hopland)

Pilsētizpēte jeb urban exploration un ar to saistītās dzīvībai bīstamās situācijas daudziem krievu un ukraiņu jauniešiem kļuvušas par iedvesmas avotu sevis meklējumos. Internetu pārpludina videoklipi, kuros viņi bez jebkādiem drošības stiprinājumiem galvu reibinošos augstumos iekaro torņus, ceļamkrānus un tiltus vai pēta pilsētu pazemes tuneļus. Populārākajiem no šiem video ir miljoniem skatījumu. Stājoties pretī bailēm, filmas varoņi Andžela un Vlads gūst kontroles sajūtu pār savu dzīvi, tomēr konfliktu nomocītā postpadomju ēras realitāte nepazūd arī atrodoties 100 m augstumā virs pilsētas.

Baltijas Dokumentālo filmu forums 2017
 
Nacionālā Kino centra organizētais 21. Baltijas jūras dokumentālo filmu forums notiks no 2. līdz 10. septembrim. Šogad filmas reģionos tiks rādītas Cēsīs, Jēkabpilī, Rēzeknē, Valmierā un Daugavpilī. Rēzeknē interesenti varēs noskatīties trīs filmu seansus. Skolēniem, studentiem, senioriem ieeja bez maksas - ielūgumus var izņemt Latgales vēstniecības GORS Informācijas centrā no 1. septembra.
 
Biļetes tirdzniecībā no 1. septembra.

05. Sep 201718:00, otrdiena
Paredzamais ilgums1 h 15 min
Norises vietaMazā zāle
Cena1.00 €
OrganizētājsNacionālais Kino centrs
Pārdošanā GORS sistēmā no Pk, 01.09.2017 09:30
Nav ieteicams līdz 16 gadu vecumam.