LĒDIJA. Sergejs Astahovs un Anastasija Voločkova. Teātra izrāde (Krievija)

Šis stāsts viegli humoristiskā un intriģējošā veidā apgriež kājām gaisā pazīstamo mītu par skulptoru Pigmalionu, kura mīlestības spēks atdzīvināja mākslinieka izveidoto marmora statuju. Taču tāds pārveidošanas mēģinājums Krievijas mūsdienu īstenībā cieš neveiksmi. Izrādes galvenā varone ir apburoša, bet vienlaicīgi arī rupja un neaudzināta. Raizējoties par savu reputāciju, viņas mīļotais, krievu miljonārs, noalgo smalko manieru pasniedzēju, lai savaldītu jauno sievieti. Skolotājs ātri aizmirst par pedagoģiskās ētikas principiem un pats provocē miljonāra draudzeni skaļam skandālam.

Piedalās:
Vasilisa- А. Voločkova
Zalomovs I. I.- S. Astahovs
Advokāts Jefims Zolotorjovs - Haritonovs А./А. Šavrins
Deputāts Tuzs N. N. - G. Martirosjans/А. Šavrins
Žurnālists - A. Hovanskis/I. Sokolovskijs
 
Izrāde krievu valodā.
 
Pasākums nav ieteicams līdz 16 gadu vecumam.
 
GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas. 
 
Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.
 
10. Mar 201818:00, sestdiena
Biļetes cena
23.00 €
26.00 €
29.00 €
33.00 €
Paredzamais ilgums1 h 30 min
Norises vietaLielā zāle
OrganizētājsAustrumlatvijas koncertzāle, SIA
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!
Pasākums nav ieteicams līdz 16 gadu vecumam. Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.