MARIJA NAUMOVA. Uz ilūziju tilta

2017.gada pavasarī dziedātāja Marija Naumova dodas koncerttūrē „Uz ilūziju tilta”. Tās programmā iekļautas oriģinālkompozīcijas no jaunā dziesmu albuma, kurā skan desmit dziesmas ar latviešu dzejnieku Jāņa Petera un Kārļa Vērdiņa vārdiem, kurām mūziku sarakstījis franču ģitārspēles virtuozs un viens no labākajiem „manuš” (manouch) stila ģitāristiem pasaulē Sebastjens Žinjo (Sebastien Giniaux).

Ar jauno albumu un šo programmu dziedātāja klausītājiem vēlas nest mīlestību, jo, viņasprāt, pasaulē nekas nav par to svarīgāks par mīlestību. „Uz ilūziju tilta” ir mans simboliskais tilts starp divām mājām – Latviju un Franciju, kā arī tilts starp divām paaudzēm – manu paaudzi un vecāko paaudzi. Tas ir tilts starp to, kāda biju pirms desmit gadiem un kāda esmu tagad...” atklāj dziedātāja.

Koncerttūrē Marija dosies kopā ar franču mūziķiem, kas piedalījās viņas jaunā albuma ierakstā – Sebestien Giniaux, Samy Daussat, Laurent Epstein, Oliveir Lorang, Maryll Abbas, Meivelyan Jacquot.

Programmā skanēs dziesmas „Uz ilūziju tilta”, „Divi”, „Marijas dziesma”, „Pagātnes skats”, „Divi” u.c.

01. Apr 19:00, sestdiena

Biļetes cena
8,00 €10,00 €15,00 €20,00 €25,00 €

Pasākuma datums un laiks

Paredzamais ilgums2 h
Norises vietaLielā zāle
OrganizētājsSinkopa, SIA

Bērniem līdz 7 gadu vecumam (neieskaitot), kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļete nav jāiegādājas.

Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 22020206 vai +371 64633303.