MIELAVS UN TAURĒTĀJI

“Mielavs un taurētāji” ir stāsts par to, kā iecerētās “pirmās un pēdējās” reizes iedvesmo un kļūst par kaut ko vairāk. 2016. gada nogalē ar sešiem brīnišķiem koncertiem Rīgā, K.K. fon Stricka villā pie klausītājiem atnāca projekts “Mielavs un taurētāji”, kas jaunās skaņās ietērpis populārās grupas “Jauns Mēness” un “Mielavs un pārcēlāji” dziesmas. Atnāca uz mirkli, lai drīz atvadītos, bet satikšanās mirkļi ar klausītājiem bija tik iedvesmojoši, ka taurētāju stāstu nolemts turpināt arī 2017. gadā, lai piedzīvotu šis tikšanās arī ārpus Rīgas.

12. augusta vasarīgais vakars Rēzeknē būs piepildīts ar “Mielava un taurētāju” ļaušanos – jaunas skaņas, pazīstamas dziesmas un burvīgi klausītāji.

“Patiesi laba, īsta izklaide bez pretenzijām uz augsto mākslu. Es to daru sevis dēļ. Es arī gribu priecāties un ceru, ka mums kopā izdosies uzlādēt koncertu publiku,” tā Ainars Mielavs saka par savu jauno projektu “Mielavs un taurētāji”. Šādi nosauktajā ansamblī koncertos līdzās Ainaram Mielavam (balss, mutes harmonikas) muzicē Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra meistari: Jānis Porietis (trompete, flīgelhorns), Edgars Bārzdiņš (trompete), Raivis Māgurs (tuba), Artūrs Šults (mežrags) un Kaspars Majors (trombons), kā arī Juris Kroičs (sitaminstrumenti). Koncerta programmā pārsvarā skanēs apvienību “Jauns Mēness” un “Mielavs un pārcēlāji” pazīstamākās dziesmas. Aranžējumus veidojis šo kompozīciju līdzautors Gints Sola.

Intervija ar Ainaru Mielavu par koncertprogrammu lasāma te.

Pasākums vienā daļā.

12. Aug 201718:00, sestdiena
Biļetes cena
8.00 €
10.00 €
12.00 €
15.00 €
Paredzamais ilgums1 h 30 min
Norises vietaLielā zāle
OrganizētājsAustrumlatvijas koncertzāle, SIA
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!
Bērniem līdz 7 gadu vecumam (neieskaitot), kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļete nav jāiegādājas.