MUĻĶE SIRDS. Jautra dziesmu spēle

Nedalītu publikas mīlestību saņēma dziesmu spēle Muļķe sirds", ko skatītāji apliecināja, gan čakli apmeklējot brīvdabas izrādes, gan pacietīgi vērojot tās, spītējot lietus gāzēm. „Uzklausot gan trupas, gan skatītāju ilggadīgos aicinājumus, esam raduši iespēju arī ziemas sezonā uzvest izrādi pilnā apjomā arī uz lielākajām Latvijas skatuvēm. Tautā zināmas un līdzi dziedamas dziesmas, dejas, viegli uztverams sižets, populāri mūziķi un aktieri, īsti latviska gaisotne - viss, kas nepieciešams jautrai atpūtai”, stāsta Muzikālā teātra 7 direktors Aigars Dinsbergs.

„Un nav jau sirds nemaz tāda muļķe. Tā ir daudzkārt gudrāka par mums. Zina, kad jāatkāpjas, pat ja sāp... Zina, kad jācīnās līdz galam – par otru sirdi, patiesību, cieņu. Sirds vienmēr saka priekšā, kā ir pareizi. Tā saved kopā īstos un izšķir nesaderīgos. Tāpēc galvenajā lomā šoreiz būs tieši viņa – Sirds, kas uzklausīs, pažēlos, piedos vai nepiedos, kas veldzēsies dziesmās un atklātības brīžos, un sarausies nepatikā melu reizēs. Tā ļaus palikt kopā patiesā mīlestībā, bet būs nepielūdzama liekulībai”, par piedzīvojumiem Nabagleju pagastā stāsta libreta autors un režisors Voldemārs Šoriņš.

Uz skatuves lustīgā, īsti latviskā un krāsainā dziesmu spēlē negaidītu pārsteigumu virpulī satiksies dziedātāji Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Andris Daņiļenko, Līga Robežniece, aktieri Zigurds Neimanis, Zane Jančevska, Zane Burnicka, akordeonists un komponists Valdis Zilveris, komiķe Jolanda Suvorova, grupa „Tirkizband”, Muzikālā teātra 7 direktors Aigars Dinsbergs un deju grupa ar pašu Albertu Kivlenieku priekšgalā.

„Muļķe sirds” idejas autors un režisors ir ilggadēji „Muzikālajam teātrim 7” uzticīgais Voldemārs Šoriņš, horeogrāfs Alberts Kivlenieks, scenogrāfs Jānis Jansons, kostīmu māksliniece Šeila, mūzikas aranžētājs Juris Kristons.

28. Jan 18:00, sestdiena

Biļetes cena
8,00 €10,00 €12,00 €15,00 €

Pasākuma datums un laiks

Paredzamais ilgums2 h
Norises vietaLielā zāle
OrganizētājsIzklaides producentu grupa 7, SIA

Bērniem līdz 7 gadu vecumam (neieskaitot), kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļetes nav jāiegādājas.