SAPŅU KOMANDA 1935. Kino vakars uz Jumta terases

Sapņu komanda 1935 (2012)
 
1935. gadā Ženēvā tiek rīkots pirmais Eiropas čempionāts basketbolā. Basketbols Eiropā ir jauna un ne īpaši populāra spēle, komandas iepriekš nav tikušās starptautiskās sacīkstēs. Visi grib būt pirmie, ierakstīt savas valsts vārdu sporta vēsturē.
Čempionātam gatavojas arī Latvijas valsts vienība. Jaunais treneris Baumanis ir pārliecināts, ka viss ir iespējams, viņš tic, ka basketbols var kļūt par populāru spēli, ka var apvienot cilvēkus ar dažādām interesēm un ambīcijām vienotam mērķim, ka visas valstis Eiropā ir vienlīdz svarīgas un līdzvērtīgas un uzvarēs labākais.
 
Žanrs: komēdija, drāma, vēsturiska
Režisors: Aigars Grauba
Lomās: Jānis Āmanis, Inga Alsiņa, Vilis Daudziņš
Ražošanas valsts: Latvija
Filmas valoda: latviešu
Filmas ilgums: 2 h
 
Bērniem līdz 12 gadu vecumam filma nav ieteicama.
 
GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem ieejas biļetes cena ir 4,00 €. Biļetes nopērkamas Latgales vēstniecības GORS kasē, latgalesgors.lv vai pusstundu pirms vakara pasākuma. Apmeklētāju ievērībai – pērkot biļetes tieši pirms pasākuma, nevarēs norēķināties ar maksājumu kartēm. Ierobežotā vietu skaita dēļ aicinām biļetes iegādāties laicīgi.
 
Lai arī Latgales vēstniecība GORS parūpēsies par sildošajām lampām un plediem, tomēr aicinām kino un mūzikas vakaru apmeklētājus ģērbties pēc iespējas siltāk. Sliktu laikapstākļu gadījumā kino un mūzikas vakaru norises vieta var mainīties.
 

26. Aug 201721:00, sestdiena
Paredzamais ilgums2 h
Norises vietaJumta terase
Cena5.00 €
OrganizētājsAustrumlatvijas koncertzāle, SIA
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!
Bērniem līdz 12 gadu vecumam filma nav ieteicama.