SMALKĀS APRINDAS. Kino vakars uz Jumta terases

Smalkās aprindas (Cafe Society) (2016)
 
Filmas darbība norisinās pagājušā gadsimta 30-tajos gados. Jauns vīrietis ierodas Holivudā, cerot strādāt filmu industrijā. Viņš iemīlas sava ietekmīgā tēvoča šarmantajā sekretārē. Taču mīlas lietās viss neiet tā, kā plānots, un salauztu sirdi viņš atgriežas Ņujorkā, kur tiek ierauts Manhetenas smalko aprindu nakts uzdzīvē.
 
Žanrs: komēdija, drāma, romantika
Režisors: Vūdijs Allens
Lomās: Džese Eizenbergs, Kristena Stjuarte, Bleika Laivlija, Korijs Stols, Stīvs Karels, Pārkere Posija, Kens Stots u.c.
Ražošanas valsts: ASV
Filmas valoda: angļu, ar subtitriem latviešu un krievu valodā
Filmas ilgums: 1 h 36 min
 
Bērniem līdz 12 gadu vecumam filma nav ieteicama.
 
GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem ieejas biļetes cena ir 4,00 €. Biļetes nopērkamas Latgales vēstniecības GORS kasē, latgalesgors.lv vai pusstundu pirms vakara pasākuma. Apmeklētāju ievērībai – pērkot biļetes tieši pirms pasākuma, nevarēs norēķināties ar maksājumu kartēm. Ierobežotā vietu skaita dēļ aicinām biļetes iegādāties laicīgi.
 
Lai arī Latgales vēstniecība GORS parūpēsies par sildošajām lampām un plediem, tomēr aicinām kino un mūzikas vakaru apmeklētājus ģērbties pēc iespējas siltāk. Sliktu laikapstākļu gadījumā kino un mūzikas vakaru norises vieta var mainīties.
 

19. Aug 201721:00, sestdiena
Paredzamais ilgums1 h 40 min
Norises vietaJumta terase
Cena5.00 €
OrganizētājsAustrumlatvijas koncertzāle, SIA
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!
Bērniem līdz 12 gadu vecumam filma nav ieteicama.