THE SOUND POETS. JOPROJĀM. Akustiskais koncerts

Latviešu grupa "The Sound Poets” izziņojusi turpinājumu pavasarī veiksmīgi aizsāktajai akustisko koncertu sērijai "Joprojām”. 2017. gada decembrī apvienība ar pieklusinātiem koncertiem sirsnīgā gaisotnē sniegs vēl 9 koncertus visā Latvijā.

"Esam priecīgi atkal doties ceļā pie saviem klausītajiem visā Latvijā. Priecīgi, jo atkal satiksimies ar viņiem tik ļoti tuvā un personiskā gaisotnē, lai dalītos mūsu muzikālajos stāstos. Priecīgi, jo atmiņās vēl spilgti saglabājušies emocionālie mirkļi no "Joprojām” pavasara koncertu sērijas, kurā klausītāji mūs lutināja ar savām emocijām, gavilēm, ovācijām, kādai klusai asarai vai vienkārši patiesiem klusuma brīžiem pēc dziesmas pēdējā akorda, lai vēl mirkli uzkavētos tajā īpašajā sajūtā, ko visi kopā spējām uzburt,” stāsta grupas solists Jānis Aišpurs.

Koncertu sērijā "Joprojām” "The Sound Poets” izpilda materiālu no visiem grupas albumiem īpaši aranžētās, akustiskās versijās. Pavasarī ar šo programmu mūziķi apceļoja visu Latviju ar 15 koncertiem, no kuriem lielākā daļa bija izpārdoti, saņemot cildinošas atsauksmes no klausītājiem.

Organizatori brīdina: tuvojoties pasākumam, biļešu cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

02. Dec 2017 18:00, sestdiena

Biļetes cena
12,00 €15,00 €18,00 €

Pasākuma datums un laiks

Paredzamais ilgums1 h 30 min
Norises vietaLielā zāle
OrganizētājsTSP Music, SIA

Bērniem līdz 6 gadu vecumam (neieskaitot), kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļete nav jāiegādājas.