Ēnu diena 2018

Šī gada 14. februārī notiks ikgadējā programmas “Junior Achievement” Ēnu diena, kurā arī šogad skolēniem ēnot kādu no komandas piedāvā Latgales vēstniecība GORS. Pieteikties ēnošanai var līdz 4. februārim.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.–12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4–6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Latgales vēstniecībā GORS skolēniem ir iespēja ēnot koncertzāles vadītāju, konferenču un pasākumu organizatoru, producentu, mārketinga speciālistu, Tehniskā nodrošinājuma nodaļas vadītāju un apsardzes organizatoru. Plašāk par iespējām te: http://enudiena.lv/apskatit/enu-devejs/1013