ĢITĀRU VIRTUOZU DUETS. M. Auziņš un A. Maaker

Divas valstis, divas ģitāras, divi jauni un virtuozi ģitāristi, kas ir savas paaudzes vadošie ģitārspēles meistari savās valstīs – Latvijā un Igaunijā.

Mārcis Auziņš ir strādājis ar daudziem mūziķiem un kolektīviem, savulaik spēlējis grupā „Z-Scars“ devies tūrē pa Krieviju kopā ar Jāni Stībeli,  pavadot koncertos Laimu Vaikuli. Sadarbojies ar Raimondu Paulu, Latvijas Radio bigbendu, Denisa Paškeviča kvartetu „Rezonanse“, „City Jazz Big“, „Funk Therapy“,  Daumanta Kalniņa kvintetu , grupu „Remix“, projektu „Art singer band“, Kurtu Elingu Latvijas Radio bigbenda sastāvā, Rendiju Brekeru Latvijas Radio bigbenda sastāvā, Marku Dukretu. Spēlējis iestudējumā „Cabaret Palladium“, uzvedumā „Cabaret Artelis“,  kā arī grupās „Splendid Trio“, „Twin-town group“.

Andre Maaker ir mīlētākais ģitārists starp džeza un populārās mūzikas ģitāristiem Igaunijā. Prakstiski visi Igaunijā slaveni dziedātāji ir aicinājuši Andre Maarker piedalīties savos albumos vai uzstāties koncertos. Galvenokārt ir uzstājies kā solists vai arī ar viņa sievu Hedvigu Hansoni. Andre Maaker ir arī ģitārspēles pasniedzējs Viljandi Kultūras akadēmijā. Plašāk par ģitāristu: www.andremaaker.com

Foto: Andrejs Vasjukevičs/ Latgales vēstniecība GORS