Iespējas RĒZEKNIEŠA KARTES lietotājiem

Priecīga ziņa visiem Rēzeknes iedzīvotājiem, kuri ir “Rēzeknieša kartes” lietotāji – tagad kartes lietotāji var izmantot iespēju un ar atlaidēm iegādāties Latgales vēstniecības GORS pasākumu biļetes.

“Rēzeknieša kartes” lietotāji var saņemt atlaides ar tādiem pašiem noteikumiem kā GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībnieki. Atlaides 10 % apmērā ir spēkā, pērkot biļetes uz Latgales vēstniecībā GORS notiekošajiem pasākumiem, kuru rīkotājs ir SIA “Austrumlatvijas koncertzāle”. Atlaides 30 % apmērā tiek piemērotas atsevišķiem pasākumiem, kuru sarakstam var sekot līdzi GORS mājaslapas latgalesgors.lv sadaļā “Kultūras vēstnieku programma”. Atlaide ir spēkā Latgales vēstniecības GORS kasē Rēzeknē un “Bilešu Paradīze” kasēs visā Latvijā. Pirms pirkuma veikšanas lūdzam kasierim uzrādīt atlaidi apliecinošo karti.

“Rēzeknieša karti” iespējams saņemt Rēzeknes pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā (Atbrīvošanas aleja 93, 120. kab.). Plašāka informācija par kartes saņemšanu, lietošanu un kartes iespējām atrodama Rēzeknes pilsētas mājaslapā rezekne.lv, kā arī klātienē Iedzīvotāju apkalpošanas centrā vai zvanot 64607609.