Informācija par biļešu maiņas iespējām

Nargiz koncerts, kas bija paredzēts 21.02.2018. Daugavpils Olimpiskajā centrā, tiek pārcelts uz Rēzekni, Latgales vēstniecību GORS.
 
Biļetes var apmainīt vai atgriezt par tām naudu:
  • 2018. gada 13. janvārī no 11.00 līdz 15.00 Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS, Pils ielā 4;
  • zvanot uz tel. nr. +371 26191370 vai +371 29833738 un vienojoties ar organizatoriem par biļešu apmaiņu vai naudas atgriešanu pircējiem pieejamā un ērtā veidā, skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu.

Organizatori informē, ka vajadzības gadījumā iespējams veikt piemaksu, lai esošās biļetes apmainītu pret augstākas cenu kategorijas biļetēm citās zāles zonās. Klientiem, kas ir iegādājušies biļetes cenu kategorijās, kas zemākas par piedāvājumā esošajām cenām, būs jāveic piemaksa.

Aicinām nesatraukties - organizatori ir nodrošinājuši attiecīgu biļešu skaitu, lai visi, kas iegādājušies biļetes uz Daugavpils pasākumu, varētu apmeklēt Nargiz koncertu Latgales vēstniecībā GORS.

Nargiz ir viena no neordinārākajām un mistiskākajām persona mūsdienu mūzikas pasaulē. Viņas unikālā balss un artistiskums, spīdošs izpildījums un lielisks repertuārs ir piesaistījuši miljonus dziedātājas Nargiz piekritējus no Eiropas, ASV un daudzām pasaules valstīm. Postpadomju telpā izpildītāja ātri ieguva plašu slavu pēc piedalīšanās televīzijas šovā "Golos" («Голос»). No 2014. gada aprīļa Nargiz sadarbojas ar producentu un komponistu Maksimu Fadejevu un izpilda mūziku roka un folk-roka stilā.

Iegādāties biļetes uz Nargiz koncertu.