Atlaižu diena 19. un 20. maijā

Gaidot Latgales vēstniecības GORS ceturto dzimšanas dienu maija beigās un atceroties pirmo koncertzāles ieskandināšanas koncertu ar Rēzeknes kamerorķestri, kas notika 2013. gada 19. maijā, šajā piektdienā, 19. maijā, un sestdienā, 20. maijā, Latgales vēstniecība GORS sarūpējusi īpašus piedāvājumus apmeklētājiem, lai iepriecinātu ar kultūras pasākumiem pavasara un vasaras sezonā. 
 
19. un 20. maijā biļetes uz noteiktiem pavasara un vasaras sezonas pasākumiem būs nopērkamas ar 20% atlaidi. Papildu vēl 10 % atlaidi var saņemt GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībnieki un Rēzeknieša kartes īpašnieki. Pamatatlaides ir spēkā internetā, Latgales vēstniecības GORS un “Biļešu Paradīze” kasēs. Papildatlaide 10 % apmērā GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībnieki var saņemt, pērkot biļetes caur savu reģistrēto profilu GORS sistēmā latgalesgors.lv, kā arī GORS un “Biļešu Paradīze” kasēs, bet Rēzeknieša kartes papildatlaide 10 % apmērā saņemama, pērkot biļetes GORS un “Biļešu Paradīze” kasēs. 
 
Pasākumi, uz kuriem biļetes 19. un 20. maijā varēs nopirkt ar atlaidēm:
Plašāka informācija par pasākumiem un iesaistīšanos GORS Kultūras vēstnieku programmā: latgalesgors.lv.
Klientu ērtībai lūdzam atlaidi apliecinošās kartes, pērkot biļeti kādā no kasēm, kasierim uzrādīt pirms pirkuma veikšanas.