KULTŪRAS VĒSTNIEKU PROGRAMMA

Novērtējot Latgales vēstniecības GORS apmeklētāju ieinteresētību un lojalitāti un atsaucoties uz pastāvīgo klientu vēlmēm, no 2017. gada 1. februāra GORS piedāvā apmeklētājiem iesaistīties pastāvīgo klientu lojalitātes "Kultūras vēstnieku programmā".
 
1. februārī Latgales vēstniecība GORS uzsāk pastāvīgo klientu lojalitātes programmu, kurā pasākumu apmeklētāji varēs saņemt jaunās "Kultūras vēstnieku programmas" dalībnieku kartes, kas ļaus apmeklēt SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” rīkotos pasākumus ar atlaidēm un saņemt dažādus īpašos gan koncertzāles, gan tās sadarbības partneru piedāvājumus, kā arī ļaus būt informētiem par paredzētajiem pasākumiem un citām norisēm. "Kultūras vēstnieku programmas" kartes varēs saņemt Latgales vēstniecības GORS Informācijas centrā no 1. februāra. "Kultūras vēstnieku programma" būs spēkā neierobežotu laiku.
 
Karti, aizpildot "Kultūras vēstnieku programmas" pieteikuma anketu, ikviens GORS apmeklētājs, kurš ir reģistrēts GORS biļešu tirdzniecības sistēmā latgalesgors.lv un ir Latgales vēstniecībā GORS notiekošo pasākumu apmeklētājs, varēs saņemt bez maksas.
 
“Tāpat kā Latgales vēstniecība GORS ir vieta, kas rada un vēsta Latgales stāstu, arī mūsu pastāvīgie apmeklētāji, kurus allaž prieks satikt ne vienā vien pasākumā, jau ir kļuvuši par GORS vēstniekiem – koncertzāles, te notiekošo pasākumu un pašas Latgales stāsta tālāk vēstītājiem. Ar "Kultūras vēstnieku programmu" gribam iepriecināt savus apmeklētājus ar jaunām iespējām un veidot vēl ciešāku sadarbību," stāsta Latgales vēstniecības GORS vadītāja Diāna Zirniņa, uzsākot jauno programmu.
 
"Kultūras vēstnieku programma" paredz, ka ar jaunajām kartēm programmas dalībnieki varēs saņemt pastāvīgu 10% atlaidi SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” rīkoto pasākumu biļešu iegādei gan Latgales vēstniecības GORS, gan citās biļešu tirdzniecības sistēmās. Tāpat ik mēnesi tiks sarūpēti citi īpašie piedāvājumi. 
 
 
Plašāka informācija par pieteikšanos un "Kultūras vēstnieku programmu" saņemama, rakstot gors [dot] vestis [at] rezekne [dot] lv vai zvanot 22020206.