Latgaliešu kultūras gada balva "Boņuks"

 
 

Latgaliešu kultūras gada balva tiek rīkota ar nolūku apkopot labākos pagājušā gada veikumus un pasākumus, godināt aktīvākos Latgales kultūras pārstāvjus, popularizētājus, veicinot turpmāku jaunrades un kultūras daudzveidības attīstību.

Projekta ideja un mērķi

Veicināt latgaliešu kultūrvides saglabāšanu un attīstību. Apkopot un godināt spilgtākos un nozīmīgākos sasniegumus latgaliešu kultūrā pagājušā gada griezumā.

Rīkotāji

Latgales vēstniecība GORS 

Nomināciju pretendenti

Fiziskas vai juridiskas personas, kas savā darbībā un jaunradē saglabā, attīsta un popularizē latgaliešu kultūru, lieto latgaliešu valodu un atbilst kādai no nolikumā minētajām nominācijām.

Balva tiek piešķirta par spilgtu, kvalitatīvu, sabiedriski nozīmīgu, sabiedrības un profesionāļu atzinību guvušu darbību vai jaunradi kultūras nozarē aizvadītajā gadā.

Saziņai: bonuks [at] rezekne [dot] lv vai 22020206

Latgaliešu kultūras gada balva "Boņuks 2015" pasniegšanas ceremonija notiks 2016. gada 28. februārī 16.00.

Latgaliešu kultūras gada balvas „Boņuks 2015” norisi atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, Rēzeknes pilsētas dome, Rēzeknes novada, Daugavpils novada, Balvu, Kārsavas, Ciblas, Dagdas, Ludzas, Līvānu, Viļakas, Rugāju un Baltinavas novadu pašvaldības, Nacionālais Kino centrs un Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība.

 

BOŅUKS 2015 NOMINANTI http://www.latgalesgors.lv/lv/bonuks-2015-nominanti 

NOMINĀCIJA "RADEJIS HITS" http://www.latgalesgors.lv/lv/radio-hits-2015-nominanti

NOMINĀCIJA "PAR MYUŽA ĪGUĻDEJUMU LATGALĪŠU KULTURYS ATTEISTEIBĀ" http://www.latgalesgors.lv/lv/muza-ieguldijums-latgaliesu-kultura

 

NOLIKUMS LTG LAV

PIETEIKUMA ANKETA LTG LAV un elektroniska iesniegšanas FORMA